Potřebujete se zdokonalit v online marketingu?

Víme, kde jako začátečník nebo offline markeťák můžete čerpat užitečné informace, aniž byste museli navštěvovat zdlouhavé a finančně náročné školení a kurzy. Pochopit základy online marketingu zvládnete snadno a rychle.

Online marketing je jeden z oborů, které se neustále mění, nezbývá než se v této oblasti neustále vzdělávat. Pokud je pro vás ovšem online marketing velká neznámá, stačí si stáhnout tento online marketing ebook, který vás vše zásadní rychle naučí. Tato elektronická kniha o online marketingu vás seznámí se základy a ukáže vám, jak využít internetové nástroje tak, aby vás vaši klienti snadno našli a uskutečnili požadovanou akci. 

Stáhněte si tuto knihu o online marketingu zdarma a buďte o krok napřed před svou konkurencí. E-book využijí jak úplní začátečníci, tak i zkušení markeťáci, kteří potřebují oprášit znalosti. Pomůže vám pochopit nejen různá média a kanály pro online reklamní kampaně, ale také co je to a k čemu slouží webová analytika. Jak je důležité přesně měřit data a vyhodnocovat kampaně. K tomu můžete využít utm builder, free pomocníček pro generování potřebných UTM parametrů, díky tomu budete mít větší kontrolu nad svou návštěvností a výkony jednotlivých zdrojů, médií a kampaní.